יום שלישי, כ”ט כסלו, 12 בדצמבר | יום חמישי, ב’ טבת, 14 בדצמבר
שעה 16:30, משך הסיור כשעתיים
תחילת הסיור בכיכר הדוידקה. נסייר בשכונת זיכרון משה שנודעה כשכונת המשכילים של ירושלים, ונצעד ברחובות המוארים באורות החנוכיות. נשמע על חנוכה במסורת ישראל ובתפיסה הציונית המתחדשת, ונלמד על חידושי המילים של הציונות בחנוכה סמוך לביתו של אליעזר בן יהודה.
מבוגר/ת – 50 ש”ח
ילד/ה – 40 ש”ח
תושבי קו העימות – 20 ש”ח
יום ראשון, כ”ז כסלו, 10 בדצמבר | יום רביעי, א’ טבת, 13 בדצמבר
שעה 16:30 | משך הסיור כשעתיים
סיור חוויתי למשפחות באווירה החגיגית של חנוכה, בין חנוכיות, גבורות, ניסים ונפלאות. תחילת הסיור במגדל דוד מוזיאון ירושלים, בו נסייר בגלריות החדשות. משם נצא לשוטט בסמטאות ובחצרות הרובע היהודי לאורן של החנוכיות הדולקות בחלונות ובפתחי הבתים. באמצעות חידות ומשחקים נשמע על הרקע ההיסטורי ועל מנהגי החג. נרגיש יחד את אווירת החג ונסיים בתצפית לכותל המערבי.
מבוגר/ת – 50 ש”ח
ילד/ה – 40 ש”ח
תושבי קו העימות – 20 ש”ח
נא להגיע לנקודת המפגש כ-10 דקות לפני תחילת הסיור | ישנם מרחבים מוגנים ציבוריים במספר נקודות לאורך המסלול
הסיורים בהרשמה מראש | מומלץ להצטייד בנעליים נוחות
קיום הסיורים מותנה במינימום משתתפים | ייתכנו שינויים בשל מזג האוויר