חפש:
0
סל קניות

אין מוצרים בסל הקניות.

מחלקות

דוברות

לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל, פזורים מאות אתרי מורשת ואלפי מבנים היסטוריים. כל אחד ואחד מהם, הינו פרק בסיפור המופלא של הקמת מדינת ישראל: סיפור של ציונות, חלוציות, נחישות וגבורה של כל אלה שבזכותם אנחנו כאן כיום.

המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל פועלת כבר כ-40 שנה, ללא לאות ומסביב לשעון, על מנת לאפשר את הנחלתו של סיפור זה לציבור הרחב ולדורות הבאים. היא עושה זאת כארגון גג ליותר מ-200 אתרי מורשת בכל הארץ, באמצעות שימור בפועל של מבנים ואתרים בעלי חשיבות היסטורית, מאבקים בלתי מתפשרים למניעת הרס אתרים שכאלה, מגוון פעילויות חינוכיות ותיירותיות, הפעלת מערך נאמני שימור ומתנדבים, שיתוף פעולה עם גורמי וארגוני שימור בחו”ל, כנסים מקצועיים ועוד.

מחלקת הדוברות של המועצה פועלת מול כל כלי התקשורת – ארצית, מקומית, כתובה, אלקטרונית וכן הלאה – על מנת להביא ולהנגיש את כל פעילויות המועצה לציבור הרחב. במקביל, מושקעת עבודה רבה בהגדלת הנוכחות של המועצה גם ברשתות החברתיות, המהוות כיום מקור מידע מרכזי עבור רבים, במיוחד הדור הצעיר.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו: לבקר באתרים, לקחת חלק במאבקים ובפעילויות וכמובן – לפנות אלינו עם כל עדכון מהשטח ובכל שאלה או נושא רלוונטיים. יחד איתכם, נדאג לא רק לשמר את העבר, אלא גם לוודא שהוא מהווה בסיס חיוני להווה ולעתיד.

שחר הרמלין

דובר המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

 

 

צור קשר עם הדוברות

    עוגיות

    אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

    מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

    על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על “אני מסכים”, אתה מסכים לשימוש בעוגיות.